Novinky 2022

Třetí ročník chceme obohatit o řadu novinek. Které to jsou?

 • Méně dnů, více zážitků
  Chtěli jsme vyhovět všem pracujícím, takže letošní ročník bude od úterý do neděle. Stačí si vzít pouze tři dny volna. V šesti dnech bude připraveno 13 sportovních fází včetně dvou závodů. Čekají Tě originální tréninky jako dvoučlenné štafety přes cestu, nakresli si mapu, FotoOrienťák kamenů na OB mapě, 100 kontrol Challenge nebo noční týmové štafety Jizomila. Více naleznete v sekci Program.

 • WhatsApp skupina
  Nic vám neunikne! WhatsApp skupina bude sdružovat všechny účastníky pobytu. Budou zde zasílány aktuální informace před konáním O-FESTu, ale hlavně v průběhu něj.

 • 2 oficiální závody v rámci O-FESTu
  O víkendu jsou na programu dva závody LokoTour v nedalekém Bedřichově, kterého se za společný tým zúčastníme. Cena za startovné na tyto závody je již promítnuta do celkové ceny za O-FEST.

 • Malé občerstvení v cíli každého tréninku
  V cíli každého tréninku bude připraveno drobné občerstvení (sušenka, ovoce), abys doplnil energii hned po doběhu.

 • Originální sportovní tričko O-FEST
  Můžeš si objednat originální tričko Jizerky O-FEST, jejíž podobu můžeš sám ovlivnit. V přihlášce (do 30. dubna 2022) napiš, jak by sis tričko představoval - jaký motiv, nápisy, hesla atd. Poté dojde k finalizaci designu a odeslání do výroby. Pro ty, co se účastní již potřetí je tričko zcela zdarma, 50% slevu dostanou ti, co absolvovali alespoň jeden ročník (je jedno, zda v roce 2020 nebo 2021), ostatní platí 600 Kč.

 • Sauna
  Na Potkávárně je nově sauna. Ideální způsob regenerace po náročných fázích.