o akci

V roce 2020 jsme zkusili uspořádat akci, která původně měla být uzpůsobena koronavirové době - max. 50 osob, zákaz cestování do zahraničí atd. Nakonec v červenci 2020 byla situace mnohem lepší, než se předpokládalo. Mohlo se de facto cokoliv. Jizerky O-Fest ale proběhl velmi úspěšně, padesátku účastníků čekaly náročné tréninky, přednášky a řada doprovodného programu. Pro rok 2021 tak připravujeme 2. ročník s řadou novinek.
Myšlenka je fousatá už 5 let, ale ze šuplíku byla vytažena právě v roce 2020, kdy nebylo možné pořádat oficiální závody.

O-FEST, to je pohodová dovolená s orientačním během. Každý den budeme servírovat parádní o-pochutiny. Pokud jimi budeš nasycen, můžeš využít krásné přírody k výletům, ale i dalším aktivitám. Nelze ale jenom stále sportovat, je třeba se i trochu bavit. Nebude chybět koncert, kvízy, besedy, exkurze. A že různé akce jsou jen pro mládež? Ale kdeže! Tady to neplatí, vítáme jak dorostence, tak veterány. Tento mix může přinést také řadu zajímavých momentů - pochopení, pomoc, spolupráce. Tato doba je těžká pro řadu subjektů. A my i touto akcí je chceme drobně podpořit - od penzionu po tiskárny map či výrobce drobných dárků pro vás.